Austevoll kommune

Kom med innspel til kommuneplanens arealdel

Frivilligheit

Lag og organisasjonar

Foreining

Kontaktinformasjon

Austevoll bridgeklubb

Rune Fagerbakke

tlf 408 33 222

rune.fagerbakke@nextgentel.com

Austevoll demensforening

Bjørg Stangeland Njåstad
tlf. 975 41 946

b.njaastad@lysglimt.net

Austevoll helselag

Margaret Økland Larsen

Austevoll historielag

Kristin Magnussen

Austevoll husflidslag

Hege Haugland
tlf. 917 19 459

hege_ueland@hotmail.com

Stad: Storebø gamle skule

Austevoll idrettsklubb

Anne Berith Drønen
tlf. 976 14 067

aik@lysglimt.net

Stad: Austevoll idrettsanlegg

Austevoll jakt og fiskelag

Gunnar Teisnes
tlf. 951 77 242

gunnarteisnes@yahoo.no

Austevoll kunstforening

Jostein Magne Blænes

Austevoll musikkråd

Audun Alvsåker
tlf. 926 03 186

audun.alvsaker@austevoll.kommune.no

Austevoll kyst- og sogelag

Thomas Johnson

Stad: Vestre Vinnesvåg

Austevoll mållag

Målfrid Bjånesøy
tlf. 905 38 098

malfrid.bjanesoy@gmail.com

Austevoll pensjonistlag

Sylvi Naustheller

Austevoll rideklubb

Birgitta Norberg
tlf. 905 37 176

birgitta.norberg815@gmail.com


Kristine Fanavoll
tlf. 997 92 762

Stad: Austevoll hestesenter, Rabben

Austevoll Røde Kors

Yngve Kjellevold
tlf. 996 20 377

ynkjell@online.no

Stad: Storebø gamle skule

Austevoll sjøspeidargruppe

Ketil Helland 

kethel69@gmail.com

Austevoll turlag

Regina Vestrheim
tlf. 924 57 236

reginanja76@hotmail.com

Drøna og Rostøy bygdalag

Sverre Kr. Blix
tlf. 917 84 529

skblix@hotmail.com

Eidsbøen båtlag

Bernt Strand

berstran@online.no

Stad: Austre Storebøvågen

Fair Play-utvalet

Stad: Selbjørnhallen

Gilsvågen naust- og hytteeierforening

Marianne Handal

marianne.handal@gmail.com

Grendahuset Øytun

Ingelin Bjørkelund
tlf. 940 39 102

Ingelin_bjorkelund@hotmail.com

Stad: Storekalsøy

Haukanes og Bjelland grendalag

Gøta Elise Natås

elisenatas@hotmail.com

Stad: Skulehuset i Haukanes

Havstril padleklubb

Trond Hagenes

info@havstrilpadleklubb.no

Stad: Sveholmen

Hevrøy vel

Gunn Mette Kvist

Gmkvist@online.no

Human-Etisk Forbund

Magnhild Bøe-Hansen
tlf. 55 21 41 90

hordaland@human.no

Hundvåkøy IL

Alfred Økland
tlf. 913 49 458

alfredokland@hotmail.com

Austevoll seilforening

Andreas Iversen
tlf. 900 40 157

andreas@aiversen.no

Kvalvåg Seilsenter Harald Vange
tlf. 46 645 208

havange.hv@gmail.com

KDV skulekorps

Kathrine Haugsmyr
tlf. 905 34 168

kathrinehaugsmyr@hotmail.com

Stad: Kolbeinsvik montessoriskule

Livsstilssenteret

Siren Margrethe Økland
tlf. 932 66 833

siren@livsstilsenteret.no

Stad: Sentrumsbygg

Møkster aktivitetsklubb

Tlf. 900 89 083

moksteraktivitetsklubb@gmail.com

Stad: Møkster

Møkster velforening

Eva Haaland

eva-jorgensen@hotmail.com

Stad: Møkster

NFU

Jannicke Waage
tlf. 900 54 628

jannicke.waage@gmail.com

Austevoll ungdomsklubb

Ingunn Lundøy Hufthammer
tlf. 918 91 224

Ingunn_h98@hotmail.com

Stad: Storebø bedehus

Selbjørn idrettslag

Marianne Rabben
tlf. 944 39 055

dl@selbjornil.no

Stad: Selbjørnhallen

Austevoll seniordans "Den glade ringen"

Turid Gustava Veivåg
tlf. 469 19 277

leif.veivag@ysglimt.net

Stad: Storebø skule

Stolmen helselag

Inger Johanne Stangeland
tlf. 482 70 358

i.j.stangeland@lysglimt.net

Stad: 5398 Stolmen

Stolmen vel

Karl Sigurd Årland

post@stolmenvel.no

Stad: Stolmen gamle skule

Vinnesvåg velforening

Øystein Fammestad
tlf. 416 66 992

oystein.fammestad@lysglimt.net

Stad: Vinnes gamle skule